Nasz zespół

Brokerzy zmieniający rynek
Patryk Wódkowski
Mirosław Uszkiewicz
Środowisko otaczających go osób mówi każdemu: „Jak potrzebujesz czegoś w temacie nieruchomości, to tylko do Mirka”. Jest postacią rozpoznawalną i kojarzoną właśnie z tą branżą. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami, ich wynajmie i sprzedaży. Jego skuteczność i nieszablonowe metody działania nie raz wprawiały w zdumienie tych, z którymi przyszło mu współpracować. Zawsze uśmiechnięty, życzliwy i gotowy do niesienia pomocy. Jego druga natura jest niezależnym kotem chodzącym swoimi drogami. Miłośnik gór i lasów. Uwielbia fotografować i zbierać grzyby. Całymi godzinami mógłby pływać we wszystkim, co choć trochę przypomina wodę.
Piotr Brzyszcz
Szczery, konkretny, zawsze uśmiechnięty. W branży handlowej nieprzerwanie od 20 lat. Sprzedaje w najwyższych cenach transakcyjnych każdą nieruchomość jaka wpadnie mu w ręce. Lubi wyzwania dlatego postawił na rynek nieruchomości. Jego pasje to podróże, sport i taniec ale najważniejsza zawsze jest rodzina.
Marek Stiller
Młody i pełen energii do pracy. Chętnie pomoże Ci przy wszelkich trudnościach oraz przeprowadzi przez cały proces sprzedaży nieruchomości. Uwielbia nowe technologie, innowacyjne rozwiązania i negocjacje. Mimo młodego wieku, porozmawiasz z nim o wszystkim. Uwielbia gotować, czytać dobre książki i próbować nowych rzeczy. Skok ze spadochronem, lot helikopterem a może morsowanie przy -6 stopniach? Chętnie, ale najpierw sprzedajmy Twoje mieszkanie lub dom, w najlepszej możliwej cenie.
Tomasz Mischker
Od "zawsze" związany ze sprzedażą, lubi ludzi i potrafi ich słuchać. Nigdy nie odpuszcza powierzonej mu sprawy. Woli konkrety od bicia piany. Obecnie realizuje się na rynku nieruchomości. Najlepiej odpoczywa w ogrodzie w towarzystwie rodziny i przyjaciół.
Miron Miotk
Arkadiusz Marcinkowski
Aneta Kulesza
Niezależny ekspert finansowy. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w bankach, instytucjach finansowych, a także jako agent nieruchomości. Ma dostęp do niemal wszystkich kredytów hipotecznych i gotówkowych na rynku.Skoncentrowana na pomocy w doborze najlepszego rozwiązania finansowego dla Klienta, w oparciu o jego indywidualne potrzeby i sytuację.Zawsze dba o to, żeby Klienci czuli się bezpiecznie w całym gąszczu spraw związanych z zakupem nieruchomości i załatwieniem kredytu. Największą satysfakcją dla niej jest rekomendacja zadowolonych Klientów. Prywatnie – osoba pozytywnie nastawiona do życia, żona, mama, miłośniczka zwierząt i dobrej literatury.
Malwina Nogaj
Malwina jest fotografem od zawsze, natomiast fotografią wnętrz zajmuje się od 4 lat. Ma głowę pełną pomysłów, co w połączeniu uważnym słuchaniem swoich klientów, pozwala jej zawsze dostarczyć zdjęć dokładnie takich jak oczekują. Jej spokój i opanowanie, nie pozwalają wyprowadzić jej z równowagi. Malwina to jednym słowem wieczna optymistka, która z wielkim uśmiechem i dystansem idzie przez życie.

Misja i motywacja

Sprawdź co nas motywuje

Miejsce z ambitną swobodą

Sprawdź jak pracujemy
Naszym marzeniem, które z czasem przeobraziło się w cel jest stworzenie miejsca, gdzie klient oraz pracownik, będą traktowani po partnersku, i czuli się jak u siebie. Dlatego jako priorytety stawiamy sobie szczerość i zaufanie. Te założenia w połączeniu z ambicjami zmotywowały nas do stworzenia nowoczesnej i uczciwej oferty obrotu nieruchomościami, która obala mityczne prowizje procentowe. Z pomocą oferty i turkusowego zespołu, chcemy przenieść branże nieruchomości w nowy, bezprocentowy wymiar.
Lubimy kolor turkusu. Odrzucamy szereg korporacyjnych zasad, nie gonimy do pracy przy użyciu popularnego kija i marchewki, nie pilnujemy, nie wyznaczamy współczynnika produktywności i nie zakazujemy przeglądania innych portali niż branżowe. Zamiast tych wszystkich kuriozalnych reguł, korzystamy z zarządzania turkusowego, którego założeniem jest, że człowiek działa najskuteczniej w warunkach wolności, zaufania i szczerej współpracy. Z nami pracujesz po partnersku, a zakres Twoich czynności mieści się w jednym zdaniu - „robisz to co potrafisz, wtedy gdy jest to potrzebne”. Dajemy Ci pełne pole do wykazania i rozwijania własnego potencjału, przy czym zawsze możesz liczyć na pomocną dłoń i wsparcie kolegów. W ten pełen szacunku sposób, wspólnie podbijamy rynek trójmiejskich nieruchomości. Jeżeli jest dla Ciebie ważny partnerski układ, wysokie wynagrodzenie i chcesz żeby Twoje zdanie było ważne dla każdej osoby w zespole. Nie zwlekaj!

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Aplikuj na brokera już teraz!